O firmie

Kim jesteśmy ?

Gorsety Fitness to pierwsza polska marka, zajmująca się produkcją gorsetów treningowych. Do tej pory akcesoria tego typu importowane były z najdalszych zakątków świata, jak chociażby z Wenezueli. Nasze doświadczenie w pracy z tego rodzaju produktami pozwoliło na wyeliminowanie ich najczęstszych wad oraz zastosowanie rozwiązań technologicznych, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających adeptów sportów sylwetkowych.

Dla kogo ?

Gorsety Fitness dedykowane są przede wszystkim pasjonatom sportów sylwetkowych - zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Gorset, poprzez nadawanie zewnętrznego, równomiernie rozłożonego nacisku, niweluje nadmierną pracę tłoczni brzusznej i zapobiega nabudowaniu masywnych mięśni skośnych brzucha, które wizualnie poszerzają talię i zaburzają proporcje sylwetki. Regularne użytkowanie go podczas treningu siłowego pozwala odnotować spadek obwodu talii o kilka centymetrów, gdy w tym samym czasie rozbudowane zostaną pozostałe partie, np. plecy, mięśnie naramienne, pośladki – poprawa proporcji sylwetki jest diametralna.

Poza aspektem sylwetkowym nasz gorset, dzięki usztywnianej fiszbinami konstrukcji stabilizuje odcinek lędźwiowy w sytuacjach kontuzjogennych, takich jak jazda na nartach, snowboardzie czy jazda konna. Wśród naszych klientek są również Panie po porodzie, które cierpią na diastasis, czyli rozejście się kresy białej i które chcą przez kilka miesięcy po porodzie wyłączyć osłabione mięśnie brzucha z najcięższej pracy.

Gorsetu nie powinny używać osoby początkujące, które nie posiadają odpowiednio rozwiniętych mięśni głębokich i własnej stabilizacji.

Adres
Gorsety Fitness
Zaborowska 1c/44

01-462 Warszawa
NIP: 5222940893

Nr konta: 61 1160 2202 0000 0003 4589 8214

SWIFT: BIGBPLPW

 

Kontakt mailowy: shop@gorsetyfitness.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl