Pakiet 12 treningów HOME - Lower, Upper, Aktywacja pośladków

pakiet 12 prostokąt.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 240,00 zł 240.00
ilość szt.

Opis

Pakiet 12 treningów do wykonania w warunkach domowych z użyciem podstawowego sprzętu oraz domowego wyposażenia.

Treningi prowadzi trenerka personalna z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Podopiecznymi - Anna Woźniakowska (@anu_barbell_queen).

Tygodniowy cykl treningowy został podzielony na Lower Body (dolne partie - kształtowanie smukłych, wyrzeźbionych nóg z krągłymi pośladkami); Upper Body (górne partie - kształtowanie smukłych ramion z delikatnie zarysowanymi mięśniami, silnych pleców, gwarantujących zdrowie kręgosłupa oraz brzucha z wyraźnymi zarysami mięśni prostych); Aktywacja Pośladków (trening, który uczy świadomej i ukierunkowanej pracy mięśni pośladkowych zarówno w ćwiczeniach izolowanych jak i wielostawowych).

Do treningu używamy podstawowego sprzętu: lekkich hantli (2-3 kg), cięższych hantli (skręcane 2 x 10 kg), zestawu gum mini band oraz zestawu gum power band. UWAGA! Jeśli nie posiadasz kompletu sprzętu - spokojnie, zawsze można wykonać ćwiczenie z użyciem dostępnych elementów domowego wyposażenia.

Po zakupie planu treningowego zostajesz wpisana na listę. Kilka godzin przed zajęciami otrzymujesz na maila zaproszenie z aplikacji ClickMeeting, w który wystarczy kliknąć, byś została przeniesiona do Pokoju Treningowego. Jeśli nie widzisz zaproszenia - sprawdź folder SPAM oraz Oferty i Powiadomienia. Po zakończeniu zajęć na żywo zawsze otrzymujesz pełne nagranie z treningu oraz plan. 

 

ZAJĘCIA GRUPOWE (od 1 września 2021):

Poniedziałek, 18:00 - Lower Body

Środa, 18:00 - Upper Body

Czwartek, 18:00 - Aktywacja pośladków

 

Jeśli nie chcesz kupować całego pakietu 12 treningów możesz kupić również pojedyncze treningi i w opisie zamówienia wpisać, które partie Cię interesują - Lower Body, Upper Body czy Aktywacja pośladków. Odnośnik do pojedynczego treningu znajdziesz poniżej, w produktach powiązanych.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl