1 trening HOME

1 trening.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 22,00 zł 22.00
ilość szt.

Opis

Nie jesteś zdecydowana na pełen pakiet 12 treningów HOME? Zacznij od 1 treningu i zobacz, czy Ci się podoba!

Treningi prowadzi trenerka personalna z wieloletnim doświadczeniem w pracy z podopiecznymi - stacjonarnie oraz online - Anna Woźniakowska (@anu_barbell_queen).

Tygodniowy cykl treningowy został podzielony na Lower Body (dolne partie - kształtowanie smukłych, wyrzeźbionych nóg z krągłymi pośladkami); Upper Body (górne partie - kształtowanie smukłych ramion z delikatnie zarysowanymi mięśniami, silnych pleców, gwarantujących zdrowie kręgosłupa oraz brzucha z wyraźnymi zarysami mięśni prostych); Aktywację Pośladków (trening, który uczy świadomej i ukierunkowanej pracy mięśni pośladkowych zarówno w ćwiczeniach izolowanych jak i wielostawowych).

Do treningu używamy podstawowego sprzętu: lekkich hantli (2-3 kg), cięższych hantli (skręcane 2 x 10 kg), zestawu gum mini band oraz zestawu gum power band. UWAGA! Jeśli nie posiadasz kompletu sprzętu - spokojnie, zawsze znajdziemy alternatywę dla danego ćwiczenia i będziesz mogła wykonać je w inny sposób, do czasu gdy nie zgromadzisz brakującego sprzętu.

Podczas zakupu wpisz proszę w uwagach do zamówienia jaki trening/treningi Cię interesują - Upper Body, Lower Body czy Aktywacja Pośladków. Zostaniesz wpisana na listę zajęciową. Kilka godzin przed zajęciami otrzymujesz na maila zaproszenie z aplikacji ClickMeeting, w który wystarczy kliknąć, byś została przeniesiona do Pokoju Treningowego. Jeśli nie widzisz zaproszenia - sprawdź folder SPAM oraz Oferty i Powiadomienia. Po zakończeniu zajęć zawsze otrzymujesz pełne nagranie z treningu oraz plan. 

 

ZAJĘCIA LIVE (wrzesień 2021):

Poniedziałek, 18:00 - Lower Body

Środa, 18:00 - Upper Body

Czwartek, 18:00 - Aktywacja Pośladków

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl